Konu Anlatımı İndir


"Cumhuriyet Dönemi Roman ve Hikaye" konu anlatımında dört roman anlayışının genel özelliklerine, kullanılan anlatım tekniklerine, yazarların sanat anlayışlarına ve yüzlerce eserin kısa özetine yer verilmiştir. 56 sayfadan oluşan çalışma PDF formatındadır. Çalışmayı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.


"Edebî Akımlar" ders notlarında 12 edebi akımın ilke, özellik ve temsilcileri maddeler halinde verilmiştir. Her edebi akımdan sonra ilgili konu örnek sorularla desteklenmiştir. Çalışma PDF formatında olup 14 sayfadır. Çalışmayı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.


"Edebi Sanatlar" ders notlarında 30 söz sanatı 200'den fazla örnekle açıklanmıştır. Dosya pdf formatında olup 27 sayfadır. Çalışmayı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.


Sitemizdeki AYT Divan Edebiyatı notlarını pdf olarak bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
82 sayfadan ve 3 bölümden oluşan e-kitaptaki konu anlatımları örnek metin ve sorularla desteklenmiştir.


"Cumhuriyet Dönemi Şiir Anlayışları" konu anlatımlarını içeren bu dosyayı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız. Dosya pdf formatında olup 52 sayfadır. Bu çalışmanın boşluk doldurmalı hâli de mevcuttur.


TYT Ses Bilgisi / Ses Olayları konularını içeren bu dosyayı indirmek için tıklayınız.
Konu anlatımı, boşluk doldurma, uygulama soruları, püf noktaları ve çözümlü test sorularını içeren çalışma; pdf formatında olup 12 sayfadır.


TYT Türkçe için bilinmesi gereken Püf Noktaları11 Sayfadan oluşan çalışmayı pdf olarak bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Desteğiniz bizim için önemli. Daha iyi içerikler üretebilmemiz için hem "Takip Et" butonuna tıklayarak hem de yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz. Ayrıca sayfaya daha rahat ulaşmak için sayfamızı sık kullanılanlar klasörüne eklemeyi unutmayınız.